OKNA NA MÍRU

Při výměně oken či dveří, nebo když chcete vytvořit okno či dveře nové, máte na výběr ze dvou variant nákupu.

Standardní rozměry – typová plastová okna

Pokud máte stavební otvor standardních rozměrů, potom můžete bez problému nakoupit online v eshopu okna-hned.cz | OKNA HNED. V tomto specializovaném eshopu nabízí levná a kvalitní plastová okna standardních rozměrů. Mají výběr ze široké palety rozměrů a plastová okna mají skutečně skladem. Kromě plastových oken zde nakoupíte i balkonové a vchodové dveře, stejně jako nejrůznější příslušenství a to jak pro montáž oken a dveří nebo potom příslušenství zvyšující komfort užívání oken a dveří (sítě proti hmyzu, kliky, apod.). Plastová okna jsou zde nabízena v bílé barvě, zasklená izolačním dvojsklem a jsou dodávána včetně kličky a podkladního (parapetního) profilu. Obrovskou výhodou tohoto eshopu je rychlost – okno si jeden den objednáte a druhý den již můžete plastové okno montovat. Mimo to se jedná o seriózní firmu s velmi vstřícným přístupem ke svým zákazníkům, což potvrzuje i certifikace APEK nebo získané ocenění Ověřeno zákazníky na portále Heureka.

Specifické rozměry – plastová okna na míru

Pokud nemůžete stavební otvor pro okno upravit a máte specifický rozměr okna či dveří, pak si budete muset objednat okna na míru. Nejjednodušší kalkulátor oken najdete na adrese kalkulator-oken.cz. Této aplikaci stačí zadat pouze rozměry okna na míru, kalkulátor sám navrhne nejlepší okno a rovnou ukáže i jeho cenu. Můžete si zde jednoduše vyzkoušet, jak mění cena okna na míru, když změníte profil okna, jeho barvu a dekor nebo zasklení. Kalkulátor také umožňuje objednat žaluzie přesně na rozměr kalkulovaného okna na míru. Přidat můžete i parapety a spoustu dalšího příslušenství pro montáž i užívání oken. Objednávku provedete online, takže už nemusíte kvůli oknům na míru nikam chodit, ale hlavně kalkulátor oken na míru funguje NONSTOP, takže to můžete řešit přesně tehdy, kdy máte chuť a čas.

Nenechet se omezovat provozní dobou poboček a nedejte na složité nabídky oken na míru od neseriozních firem. Nehledejte slevy, koukněte na cenu. Vyzkoušejte si online kalkulátor oken, nebojte se vyzkoušet stovky kombinací a varinat oken na míru. Jedině tak si vyberete okna na míru přesně podle Vašich představ a požadavků.